POZÍCIE PRE JUNIOROV / ASSOCIATE TALENT PROGRAM (ATP)

VAŠE KROKY SMERUJÚ K NÁM. UROBTE ICH.

Chcete získať svoje prvé pracovné skúsenosti alebo už máte skúsenosti v inej oblasti a zaujíma Vás oblasť consultingu? V Capco nájdete mnoho vhodných pozícií pre začiatočníkov. 

Prostredníctvom nášho programu s názvom "Associate Talent Program (ATP)", ktorý je šitý na mieru potrebám práve začiatočníkov, Vás podporíme pri budovaní relevantných kompetencií, metód, nástrojov a postupov v oblasti consultingu od samého začiatku.ASSOCIATE TALENT PROGRAM – VAŠE ŠKOLENIE PRE RÝCHLY A ÚSPEŠNÝ ŠTART V CONSULTINGU

Náš program ATP je týždňový komplexný vzdelávací program, ktorý Vás uvedie do sveta consultingu a poskytne základné pochopenie odvetvia finančných služieb. Program zahŕňa nasledujúce témy:

 • Prehľad o našom odvetví, aktuálne trendy a hlavné témy, ktoré sú zaujímavé pre našich klientov
 • Základné kompetencie consultanta
 • Rozvoj strategického a kritického myslenia a komunikačných zručností, ktoré Vám pomôžu efektívne spolupracovať s klientami a kolegami
 • Prístup k odborným kurzom podľa Vašich individuálnych potrieb

ATP je vedený našimi skúsenými kolegami, ktorí sa s Vami podelia o svoje bohaté skúsenosti. Budete mať možnosť pracovať na simulovaných projektoch, ktoré sú založené na skutočných prípadových štúdiách. Náš ATP program organizujeme po celom svete a v rámci Európy prebieha týždňový program v nemeckom Frankfurte. Je to intenzívny tréning, v rámci ktorého okrem tímovej spolupráce v multikultúrnom prostredí zažijete prvú spoluprácu so skúsenými consultantmi.

 
Po absolvovaní programu ATP Vám bude pridelený projekt u klienta, kde budete môcť využívať všetky nadobudnuté znalosti, ktoré ste sa naučili počas programu.

Ešte pred Vašim nástupom do spoločnosti Capco Vám vyberieme vhodného kouča, ktorý Vás bude sprevádzať ako mentor počas Vašej kariéry v Capco. V prvých mesiacoch u nás Vám takisto pridelíme tzv. „buddy“, na ktorého sa môžete obrátiť s bežnými otázkami ohľadom fungovania či kultúry v Capco.

Taktiež budete mať prístup k ďalším on-line, či prezenčným školeniam, na ktorých si budete môcť prehlbovať svoje znalosti.

ATP kritériá: Je pre Vás ATP program vhodný?

Veríme, že naša rôznorodá a inkluzívna kultúra nám poskytuje konkurenčnú výhodu, a preto hľadáme kandidátov s rôznymi skúsenosťami a perspektívami.

ABY STE SA MOHLI ZÚČASTNIŤ NÁŠHO ATP PROGRAMU, JE NUTNÉ SPĹŇAŤ TIETO KRITÉRIÁ:

 • Univerzitný alebo vysokoškolský diplom 
 • Byť nedávny absolvent univerzity alebo ste sa rozhodli zmeniť Vaše zameranie a nemáte skúsenosti z oblasti finančných služieb, poisťovníctva, consultingu alebo fintech 
 • Dobré analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy 
 • Dobré komunikačné zručnosti
 • Byť motivovaný a mať záujem o dosahovanie excelentných výsledkov 
 • Mať záujem o prácu v oblasti consultingu a finančných služieb 
 • Dobré znalosti balíka MS Office

ATP v iných regiónoch

ATP program organizujeme po celom svete. Kliknite na jednotlivé regióny, aby ste sa dozvedeli viac.
AUSTRIA, GERMANY & SLOVAKIA
Read more

UNITED KINGDOM
Read more

UNITED STATES
Read more

HONG KONG  SAR
Read more